Julio Iglesias'tan yeni albüm: Mexico

Dünyanın en ünlü İspanyol seslerinden Julio Iglesias’ın 12 yıl aradan sonra ilk kez kendi dilinde yayınladığı yepyeni albümü “México”, Sony Music etiketiyle ve Radyo Voyage’ın katkılarıyla müzik marketlerdeki yerini aldı.

ntv.com.tr 08.10.2015 - 10:28

Julio Iglesias'tan yeni albüm: Mexico

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her zaman en çok satan albümlere imza atan Julio Iglesias’ın Meksika’nın çok ünlü söz yazarlarına ithafen, eşsiz sesiyle 21. yüzyıla uyarladığı şarkıların yer aldığı yepyeni albümü “México” yayınlandı.

Latin müziğin rekorlar kıran yıldızı Julio Iglesias 1970’li yılların başında konser vermek için ilk kez Meksika’ya geldiğinde, ülkeye hayran kalmış ve ardından sıklıkla yaptığı ziyaretleriyle ülkenin kültürü, tarihi, müziği ve geleneği hakkında oldukça bilgi sahibi olmuştu. Sanatçı, 13 şarkıdan oluşan yeni albümü “México” ile kariyerindeki yükselişinde önemli bir yere sahip olan ülkeye de saygısını da kanıtladı.

1968 yılından itibaren müzik hayatına aralıksız devam eden, 80’nin üzerinde stüdyo albümü ile birçok ortak çalışmaya imzasını atan ve üç nesle müziğini ulaştıran ünlü İspanyol sanatçı Julio Iglesias, bugüne dek 300 milyonu aşkın satışıyla tüm zamanların en çok satan 10 sanatçısından biri oldu. 

İşte Julio Iglesias'ın 'Mexico' albümünde yer alan şarkılar:

1. Usted
2. Júrame
3. Ella
4. Fallaste Corazón
5. Sway
6. Amanecí en Tus Brazos
7. Échame a Mi la Culpa
8. Juan Charrasqueado
9. Y Nos Dieron las Diez
10. La Media Vuelta
11. Se Me Olvidó Otra Vez
12. México Lindo
13. Quién Será
Efsane isim Julio Iglesias’ın yepyeni albümü “Mexico”, Sony Music etiketiyle ve Radyo Voyage’ın katkılarıyla şimdi müzik marketlerde!

Sayfa Yükleniyor...