Justice League'den 3 tanıtım birden

Warner Bros'un 6 yıllık kalkınma planı kapsamında 2020’ye kadar yayınlayacağı en film arasında önemli bir yere sahip olan Justice League'in (Adalet Birliği) 3 tanıtımı birden yayınlandı. Zack Snyder'ın Justice League filminden gelen teaserlar kahramanları ön plana çıkartıyor...

24.03.2017 - 13:18

share.jpg

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. 8 ay önce yayanlanan ilk fragmandan sonra aylardır süren sessizlik bugün bitti. The Flash, Batman ve Aquaman'ın tanıtımları yayanlandı. 

JUSTICE LEAGUE BATMAN FRAGMANI- İZLE

Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar.

JUSTICE LEAGUE THE FLASH FRAGMANI-İZLE

Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper "yıldızlarını" bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

JUSTICE LEAGUE AQUAMAN FRAGMANI-İZLE

2 filmden oluşacak ve süper kahramanların bir araya geldiği Justice League'de Batman'i tekrar Ben Affleck, Aquaman'i Jason Momoa, Flash'ı Ezra Miller, Wonder Woman'ı Gal Gadot, Cyborg'u Ray Fisher canlandıracak. Filmde ayrıca J.K. Simmons, Jeremy Irons ve Willem Dafoe de yer alıyor.

Resmi olmayan bir duyuru ile Ciarán Hinds'in Steppenwolf, Amber Heard'ın Mera ve Kiersey Clemons'un Iris West'i canlandıracağına dair bir liste de yayınlandı.

JUSTICE LEAGUE FRAGMANI -İZLE

Justice League yapımcıları arasında Jim Rowe, Wesley Coller, Curt Kanemoto, Chris Terrio ve Ben Affleck var.

Chris Terrio'nun senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Zack Snyder'ın olduğu film, 17 Kasım 2017'de ülkemizde vizyona girecek.

Sayfa Yükleniyor...