Justin Bieber'ın Arjantin korkusu!

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, dünya turnesi kapsamında Arjantin'e gitmiyor. Bieber hakkında, sonradan kaldırılsa da tutuklama kararı verilmiş ve ifadesinin alınacağı açıklanmıştı.

DHA 17.05.2016 - 06:45

Justin Bieber'ın Arjantin korkusu!

Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber, hakkındaki soruşturma nedeniyle, mart ayında başladığı dünya turnesi kapsamında Arjantin’e gelemeyeceğini duyurdu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından açıklama yapan Bieber, turne kapsamında Arjantin’e gelmeyi çok istemesine rağmen avukatlarının bu ülkede
konser vermesinin kendisi için uygun olmayacağını bildirdiğini ifade etti.

Bieber, “Eğer durum değişseydi gelmeyi çok isterdim ancak bu kez gelemeyeceğim”
ifadesini kullandı.

Ünlü şarkıcı, iki korumasını 2013 yılında Buenos Aires'teki bir gece kulübünün dışında fotoğrafçı Diego Pesoa'ya saldırtmakla suçlanıyordu.  Ancak geçen yıl temmuz ayında Arjantin'de bir mahkeme, Bieber hakkında 2013'te ülkede çıkarılan tutuklama emrini kaldırdı.

Tutuklama emrinin kaldırılmasına rağmen Bieber hakkındaki suçlamalar düşürülmedi. Mahkeme kaynaklarından alınan bilgiye göre Bieber'ın olay hakkında ifadesinin alınması için tarih belirlenmesi bekleniyordu.

Güney Amerika'daki turnesi sırasında Arjantin bayrağına sahnede saygısızlıkta bulunması nedeniyle de eleştirilen ve bunun ardından özür dileyen Bieber, Brezilya ve Kolombiya'da da grafiti yaptığı iddiasıyla polisle sorun yaşamıştı.

Sayfa Yükleniyor...