Karayip Korsanları için nefesler tutuldu (Yeni fragman)

Johnny Depp'in başrolde yer aldığı Karayip Korsanları film serisinin beşinci filmi olan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı için nefesler tutuldu... İlk görüntüler ve afişlerden sonra merakla beklenen filmin yeni fragmanı yayınlandı.

04.03.2017 - 14:42

pirates-caraibes3.jpg

2003 yılında hayatımıza giren Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti uzun bir serinin ilk filmiydi. Daha ilk filmden ikonik bir karakter haline gelen Kaptan Jack Sparrow 5. macerasına kadar ulaştı.

Son dönemlerde çalkantılı evlilik hayatıyla ve boşanmasıyla gündeme gelen Johnny Depp'in başrolünü üstlendiği serinin yeni halkası Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı için geri sayım sürüyor. İlk fragman, afişmer derken  merakla beklenen filmden yepyeni bir fragman daha çıktı.

KARAYİP KORSANLARI 5'İN YENİ FRAGMANI İZLE / VİDEO

Filmde Kaptan Hector Barbossa rolünde Geoffrey Rush'ı, Will Turner rolünde Orlando Bloom'u, Scrum rolünde Stephen Graham'ı Kaptan Salazar rolünde Javier Bardem'i, astronom Carina rolünde Kaya Scodelario olacak. Ayrıca filmde ünlü müzisyen Paul McCartney’nin de bir rolü var.

 Fragmanda Jack Sparrow'un genç hali de yer alıyor. 
 Fragmanda Jack Sparrow'un genç hali de yer alıyor. 

Korkunç Kaptan Salazar'ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack'tir.

Jack, Salazar'ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması'ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar.

Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı 26 Mayıs 2017'de vizyona girecek.

Sayfa Yükleniyor...