"Kendi eğlenceni kendin yarat..."

"Kendi Eğlenceni Kendin Yarat... İste, Destekle ve Eğlen!” sloganıyla çıkış yapan ve Türkiye'de bir ilki hayata geçiren Event You Make platformunda ilk etkinlik 3 Temmuz Cuma günü gerçekleşiyor!

NTV Haber 02.07.2015 - 17:13

baskasinema_post_1.png

Event You Make dilediğiniz etkinliğin gerçekleşmesine yardımcı olan bir dijital etkinlik platformu. Konser, film, seminer veya workshop… Event You Make; üye organizatör, sponsor, mekan ve bireyleri kendi çatısı altında buluşturarak, gerçekleşmesi istenilen ve fon sağlanan etkinliklerin düzenlenmesini sağlıyor.

İlk etkinlik bir sinema gösterimi!

Event You Make üyelerinin diledikleri ilk etkinlik bir film gösterimi oldu. Bize Her Gün Festival sloganıyla bağımsız sinemaseverlerin buluştuğu Başka Sinema'nın üstlenmiş olduğu ve "Anime Günü" başlıklı film gösterimine üyeler tarafından çok kısa sürede fonlama yapılarak etkinliğin hayata geçirilmesi sağlandı.

Anime Günü kapsamında Studio Ghibli’nin son şaheseri When Marnie Was There (Marnie Oradayken) ve bir başka Ghibli harikası The Tale of the Princess Kaguya’yı (Prenses Kaguya Masalı) arka arkaya sinemada izlemek isteyen Event You Make platformu üyeleri 3 Temmuz Cuma günü Rexx Sineması'nda buluşacak. Türkiye'de ilk defa üyelerin isteğiyle hayata geçirilen bir etkinlik olması dolayısıyla da Event You Make önemli bir başarıya imza atmış oluyor.

Sayfa Yükleniyor...