NTV.COM.TR'YE ANLATTILAR

Kızım ve Ben filmi Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu'nun yanı sıra İskender Bağcılar, Gizem Hatipoğlu, Emre Özcan, Cem Cücenoğlu, Cengiz Kurtoğlu ile Ömür Arpacı gibi isimleri de kadrosunda bulunduryor.

"Kızım ve Ben"in yönetmenliğini ve senaryosunu Murat Gürvardar üstleniyor. Filmin görüntü yönetmenliğini Muharrem Dokur yaparken, filmin yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor.

KONUSU

Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan film aile bağlarının sarsılışını konu ediniyor. Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap'la kısa sürede bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep'in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır.

KIZIM VE BEN FRAGMANI - İZLE