La Casa De Papel'in Türkiye versiyonu La Hay De Maske'den ilk görsel

Ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel'in komediye uyarlanmış Türkiye versiyonu La Hay De Maske filminin ilk görseli yayınlandı.

16.05.2021 - 15:43

La Casa De Papel'in Türkiye versiyonu La Hay De Maske'den ilk görsel

Komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimleri geçtiğimiz hafta içerisinde başladı. Dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel'in komediye uyarlanmış Türkiye versiyonu olan filmin çekimleri Ankara Kızılcahamam ve Kahramankazan gibi ilçeler çevresinde gerçekleştiriliyor. Bir soygun filmi olan La Hay De Maske'deki karakterlere Türkiye'den şehirler adını veriyor. Beyazperde'nin haberine göre, filmden ilk görsel resmi olarak paylaşıldı.

Bakanlıktan alınan özel izinle birlikte La Hay De Maske'nin çekimlerine başlandı. Filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Ekin Ataizi, Yakup Akar ve Latif Doğan yer alacak. Filmdeki karakterler adını, İzmir, İstanbul, Sivas, Yozgat gibi şehirlerden alacaklar.

VİZYON TARİHİ HENÜZ BİLİNMİYOR

La Hay De Maske'nin yapımcılığını Sineline yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Sefa Özçelik yer alıyor. La Casa De Papel'in bir soygun dizisi olduğu biliniyor. Netflix'te yayınlanan dizi, böylelikle komedi türüne uyarlanmış olacak. La Hay De Maske'nin ne zaman sinemalardaki yerini alacağı henüz bilinmiyor.

Sayfa Yükleniyor...