Leonardo DiCaprio, Once Upon A Time in Hollywood setinde

Brad Pitt’le birlikte başrolde yer aldığı Once Upon A Time in Hollywood filminin çekimlerini sürdüren Leonardo DiCaprio, sette görüntülendi.

ntv.com.tr 15.07.2018 - 10:51

Leonardo DiCaprio, Once Upon A Time in Hollywood setinde

Yönetmen Quentin Tarantino’nun Bir Zamanlar Hollywood’da (Once Upon A Time in Hollywood) adlı yeni filminin çekimleri sürüyor. Filmin başrol oyuncularından Leonardo DiCaprio, önceki gün Los Angeles’taki sette görüntülendi.

43 yaşındaki oyuncu, 1960’ların Hollywood’unun yansıtıldığı filmde, hit bir dizide oynamış aktörün film sektörüne girmeye çalışırken yaşadıklarını canlandıracak.

Filmde DiCaprio ile birlikte Brad Pitt de başrolde. İki ustanın buluştuğu filmde Pitt, DiCaprio’nun canlandırdığı dizi oyuncusunun dublörünü oynayacak.

Tarantino, Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio'nun buluşmasını, “Paul Newman ve Robert Redfort’un buluşmasından bu yana en heyecan verici yıldız dinamiği” olarak tanımlamıştı.

1969 yazında Los Angeles'ta geçen filmde, hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor. Aktörün yakın arkadaşı, aynı zamanda da dublörü olan kişi de aynı şeyi amaçlamaktadır. 

Sharon Tate'in ve dört arkadaşının Charles Manson'un müritleri tarafından korkunç cinayeti ise filmde geri plandaki hikayeyi oluşuturuyor.

Sayfa Yükleniyor...