Manga 20 bin kişiye söyledi

Batman'a, 10 yıl sonra ikinci kez gelen ünlü müzik grubu Manga, şehir stadyumunda 20 bin kişiye unutulmaz konser verdi. Konserde, grubun bazı hayranları sanatçıları görmek için tribünden atladı, bazıları ise kilitli olan kapıları kırarak stadyuma kurulan platformun yanında konseri izledi.

DHA 17.05.2017 - 14:19

Manga 20 bin kişiye söyledi

Batman Belediyesi'nce 'Gençlik Festivali' etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser için Manga grubu Batman'a geldi. 16 Mayıs şehir stadında verilen konseri yaklaşık 20 bin kişi izledi.

Manga grubunun sahneye çıkmasıyla tribünleri dolduran hayranları korkulukları üzerinden atlayarak sahaya indi. Sahaya atlayanları gören tribünde oturanlar da tribünün kilitli kapısını kırarak sahaya girdi. Gençler burada grubun seslendirdiği şarkılara eşlik etti.

Kentte, daha önce 'Hürriyet treni' etkinlikleri kapsamında konser veren Manga grubunun 10 yıl sonra ikinci kez kentte geldiği belirtildi. Şehir stadını hınca hınç dolduranlar gurubun solisti Ferman Akgül'e eşlik etti. Akgül, "Batman'a 10 yıl sonra gelmek güzel bir duygu ve çok mutluyum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...