NTV

Maymunlar Cehennemi: Savaş filminin yeni afişi çıktı

Sanat

Bilim-kurgu ve aksiyon serisi ‘Maymunlar Cehennemi’nin devam filmi olan ‘Maymunlar Cehennemi: Savaş’tan yeni afiş yayımlandı.

‘Maymunlar Cehennemi’ serisinin devam filmi ‘Maymunlar Cehennemi: Savaş’ın yeni afişi çıktı. 14 Temmuz’da vizyona girecek olan bilim-kurgu, aksiyon türündeki filmin yeni afişindeki görsel, bir grafiti şeklinde.

Baş karakter Sezar'ı serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi Andy Serkis’in canlandırdığı filmde ayrıca Woody Harrelson, Judy Greer, Gabriel Chavarria, Chad Rook, Steve Zahn, Terry Notary ve Karin Konoval da rol alıyor. 

14 Temmuz’da vizyona görecek olan Maymunlar Cehennemi: Savaş’ta, Sezar insanlarla savaşmak yerine barış sağlamaya çalışsa da insanların amacı onları tamamen yok etmektir. Bu nedenle Sezar ve beraberindekiler insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat Sezar'ın ordusu da insan ordusu da büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebir yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır.

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: SAVAŞ'TAN BİR BÖLÜMVizyon tarihine kısa bir süre kala, geçen hafta, filmden kısa bir kesit de yayınlanmıştı.

ETİKETLER