Türk müziğinin ilk tangosu "Mazi Kalbimde Bir Yaradır"ı rock sound'unda birlikte tekrar yorumlayarak, Türkiye'nin ilk Tango-Rock single'ını yaptılar.

"Mazi kalbimde bir yaradır" rockla yeniden doğdu 

Gitarda Selim Öztürk, davulda Burak Karataş'lı kadrosuna bas gitarda Canay Cengen'i de ekleyen Kargo bu şarkıda klavyelerde grubun sevilen ismi Serkan Çeliköz'ü de bizlerle yeniden buluşturarak güzel bir sürprize imza atıyor. (Kargo grubu'nun solisti) Haluk BB ve Derya Türkan da geri vokallerde yer alıyor.

Kargo grubu bu projedeki birlikteliği şöyle anlatıyor: "Biz her zaman müziğimizle farklılıklar yaratmayı, yeni açılımları gerçekleştirmeyi seviyoruz, 20 yıllık mazimiz de belki buna dayanıyor. Yine böyle bir arayışla, yeni bir proje gerçekleştirme düşüncesiyle Dilek Türkan ile birlikte yola çıktık, Murat Akad da bu projede yer aldı. Stüdyo çalışmalarımız sonunda, ortaya çıkan yeni single hepimizi çok heyecanlandırdı, çevremizden de çok olumlu tepkiler aldık."

Sözlerini Necdet Rüştü Efe Tara'nın yazdığı, Necip Celal Andel'in bestelediği ilk Türk tangosu "Mazi Kalbimde Bir Yaradır'' Murat Akad'ın prodüktörlüğündeki yeni düzenlemesiyle 5 Ağustos Çarşamba gününden itibaren tüm müzik platformlarında DMC etiketiyle yer alacak.