Meryl Streep, Big Little Lies setinde

Yakaladığı başarıyla 69. Emmy Ödülleri ve 75. Altın Küre Ödülleri'nin en iyi yapımı seçilen Big Little Lies, 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne 21 kez aday gösterilen 3 Oscarlı Meryl Streep'i resmen kadrosu kattı. Heyecanla beklenen setten ilk kareyi Nicole Kidman paylaştı.

06.04.2018 - 13:56

Meryl Streep, Big Little Lies setinde

Sekiz dalda Emmy ödüllü Big Little Lies’ın ikinci sezon kadrosuna eklenen Meryl Streep’in setten ilk karesi yayınlandı. 3 Oscadr ödülle  aktrisin setteki ilk gününü Nicole Kidman, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

TORUNLARI İÇİN GELİYOR

Kidman’ın yayınladığı fotoğrafta, Kidman’ın dizideki çocukları ve babaanneleri rolündeki Streep yer alıyor. 36 yaşındaki aktris dizide, Alexander Skarsgard’ın canlandırdığı Perry Wright karakterinin annesi Mary Louise Wright’a hayat verecek. Mary Louise torunlarını kontrol etmek için Monterey kasabasının yolunu tutacak.

KADRO KORUNUYOR

Big Little Lies ikinci sezonunda Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern ve Zoe Kravitz’ten oluşan kadrosunu koruyor. Liane Moriarty’nin yazdığı hikayeden uyarlanan dizinin senaristliğini David E. Kelley üstlenmeye devam ediyor.

FARKLI YÖNETMEN

Big Little Lies’ın yürütücü yapımcı kadrosunda Kidman ve Witherspoon’a Per Saari, Bruna Papandrea, Jean-Marc Vallée, Nathan Ross ve Gregg Fienberg eşlik ediyor. İlk sezonun yönetmen koltuğundaki Jean-Marc Vallée ise bu sezonda koltuğu Andrea Arnold’a teslim ediyor.

Sayfa Yükleniyor...