Michael Jackson şarkıları, Las Vegas rüzgarıyla Antalya’da esecek

Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve Jackson’ın ses ve fiziksel özelliklerini taşıdığı belirtilen William Hall orkestrası, 90 dakikalık canlı performansıyla Antalya Expo’da 20 konser verecek.

İHA 09.05.2018 - 12:13

AW386153_01.jpg

Ünü Amerika sınırlarını aşarak, dünya pop müzik tarihine damgasını vurmuş, çıkardığı hemen hemen bütün albümler hit olmuş ve tüm zamanların en iyi satış rakamlarına ulaşmış Michael Jackson, 25 Haziran 2009'da yapacağı en büyük dünya turnesinden üç hafta önce hayatını kaybetmişti. Dünyada, The King of Pop olarak anılan ve gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerden biri olan Michael Jackson’ın şarkıları ve dansları hala yaşatılıyor.

Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve MJ’in ses ve fiziksel özelliklerini taşıdığı belirtilen William Hall, MJ’in şarkıları ve danslarını verdiği konserlerinde Michael Jackson duygusu ve görselliğiyle yaşatıyor. ABD’li sanatçı William Hall, gerçek MJ’in hayatında şarkı ve şovlarıyla en iyi olarak yer almış tek sanatçı.

WILLIAM HALL YORUMUYLA ANTALYA'DA

Las Vegas’ın dünyaca ünlü muhteşem şov anlayışını William Hall, Michael Jackson şarkıları ve nefes kesen dans performansıyla sunacak. Dünyanın birçok ülkesinde yaptıkları turnelerde büyük ilgi gören Hall, ilk kez Türkiye’de Antalya’da sahne alacak.

90 dakika sürecek şovda MJ şarkıları etkileyici ve sansasyonel bir sahne şovu, orjinal kostümleri ve multimedya gösterisi eşliğinde izleme olanağı sunulacak.

Yapılan açıklamada Hall, Antalya’da 16 Haziran-31 Temmuz’da arasında, salı-perşembe-cumartesi günlerinde 20 konser verecek.

Sayfa Yükleniyor...