Müslüm afişi açık artırmada

Müslüm filminin oyuncuları tarafından imzalanan özel afişi, engelliler ve şehit çocuklarına destek için açık artırmayla satılacak.

05.01.2019 - 13:50 | Son Güncelleme : 05.01.2019 - 13:51

Müslüm afişi açık artırmada

Timuçin Esen’in başrolde yer aldığı, Müslüm Gürses’in hayatını konu alan Müslüm filminin imzalı afişi, engelliler ve şehit çocuklarına destek için açık artırmaya çıkarılıyor.

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın 8 Ocak’ta gerçekleşecek Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde açık artırma yapılacak.

Açık artırmada filmin oyuncuları tarafından imzalanan afişle birlikte ünlü sanatçının bir kıyafeti şehit çocukları ve engelliler yararına satılacak.

MÜSLÜM GÜRSES'İN HAYATI BEYAZPERDEDE

İzlenme rekoru kıran Müslüm filmi, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses'in hayat hikayesini beyazperdeye taşıyor. Unutulmaz şarkıcının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a odaklanılıyor. Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i canlandırdığı filmde, Muhterem Nur'a Zerrin Tekindor, Müslüm Gürses'in babasına ise Turgut Tunçalp hayat veriyor.

Yönetmenliğini, Türkiye'nin geçen yılki Oscar yarışı için aday adayı olarak gönderdiği Ayla'nın yönetmeni Can Ulkay ve Romantik Komedi filminden 8 yıl sonra tekrar yönetmen koltuğuna oturan Ketche’nin (Hakan Kırvavaç) üstlendiği filmin senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi kaleme aldı.

MÜSLÜM FİLMİNİN KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ

Sayfa Yükleniyor...