Netflix’in yeni dizisi Nightflyers’ın fragmanı yayınlandı

Game of Thrones’un yazarı George R. R. Martin'in romanından uyarlanan yeni Netflix dizisi Nightflyers’ın fragmanı geldi.

ntv.com.tr 15.05.2018 - 12:39

Netflix’in yeni dizisi Nightflyers’ın fragmanı yayınlandı

Netflix’in merakla beklenen dizisi Nightflyers’ın yeni fragmanı çıktı. Game of Thrones’un yazarı George R. R. Martin'in romanından uyarlanan Nightflyers gelecekte, Dünya'nın sonuna yaklaşıldığı bir dönemde geçiyor.

Bir grup bilim insanı, evrendeki en gelişmiş uzay gemisi Nightflyer ile kurtuluşun anahtarı olduğunu düşündükleri bir uzay aracının peşine düşüyor. Ne var ki bir süre sonra geminin yapay zekasının ve hiç görmedikleri kaptanın onları uzayın korkunç ve ölümcül derinliklerine sürüklemeye çalıştığını fark ediyorlar.  

Gretchen Mol’un (Broadwalk Empire) Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken (The Night Shift), Roy Eris rolünde ise David Ajala (Fast & Furious 6) yer alıyor.

dizinin başrol kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike (EastEnders), Maya Eshet (Teen Wolf), Angus Sampson (Fargo), Jodie Turner-Smith (The Last Ship) ve Brían F. O'Byrne (Million Dollar Baby) bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...