Nikolaj Coster-Waldau: Sette herkes diva

Game of Thrones'ta (Taht Oyunları) Jaime Lannister karakterine hayat veren Nikolaj Coster-Waldau set arkadaşlarını diva gibi davranmaları nedeniyle eleştirdi.

13.10.2020 - 13:39

Nikolaj Coster-Waldau: Sette herkes diva

George R. R. Martin’in yarattığı Game of Thrones evreninde Jaime Lannister karakterini canlandıran aktör Nikolaj Coster-Waldau, bazı set arkadaşlarının özellikle kostümler rahatsız edici olduğunda sahne arkasında çok çabuk sinirlendiklerini söyledi.

İSİM VERMEDİ

Waldau, verdiği yeni röportajda özel olarak herhangi bir arkadaşının ismini vermese de stü kapalı biçimde eleştiri yapmaktan kaçınmadı.

Waldau durumu örneklemek açısından taklit ederek şunları söyledi: 'Of bu çok sıcak, bunda şikayet edeceğim! Nereye oturacağım?'

DIANA RIGG'E ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Waldau, Ekim’de hayatını kaybeden Olenna Tyrell’i canlandıran oyuncu Diana Rigg’e de övgüler yağdırdı. Aktör gülerek "Onunla uğraşmazdınız. Çok komik biçimde iğnelerdi ve biri senden daha zeki ve komik olduğunda onu yenemezsin. Çok iyiydi. Yer aldığı son sahne harika bir gündü, bir tek o zaman karşılıklı oynamıştık ve bu bir ayrıcalıktı" dedi.

Menajerimi Ara 8. yeni bölüm 2. ön izleme sahnesi

Sayfa Yükleniyor...