Rüzgar Erkoçlar: La Casa Del Papel yokken biz vardık (Öğrenci Kafası: Soygun vizyona giriyor)

Öğrenci Kafası: Soygun, film çekmek için her şeyi göze alan bir grup üniversiteli arkadaşın kampüsteki banka ATM'sini soymaya uzanan eğlenceli macerasını anlatıyor. Filmin oyuncularında Rüzgar Erkoçlar, "Şu anda herkes La Casa Del Papel diye soygun konulu bir diziden bahsediyor. Ama o dizi yokken biz vardık" diyor.

Haberler 09.05.2018 - 14:31

Rüzgar Erkoçlar: La Casa Del Papel yokken biz vardık (Öğrenci Kafası: Soygun vizyona giriyor)

Öğrenci Kafası: Soygun filmi üç hafta içinde Eskişehir'de çekildi. Filmin yönetmen ve senaryo yazarı olan Ayhan Sonyürek Eskişehir'de sinema eğitimi aldığı sırada geliştirdiği hikayeyi uzun yıllar sonra hayata geçirdi. Bir gençlik hikayesi olan filmin kadrosunu genç kuşağın parlak isimleri oluşturuyor. Filmde Rüzgar Erkoçlar, Beril Kayar, İlayda Fidanlık, Tolgar Özaltındere, Merve Akaydın gibi isimler rol alıyor.

Öğrenci Kafası: Soygun'da gençlerden prensip sahibi, idealist olan Toprak'ı canlandıran Rüzgar Erkoçlar, "Yönetmen Ayhan Sonyürek'le sonu arkadaşlığa varan bir işbirliği içinde olduk. Bu film sayesinde oyunculuğuma çok şey kattım. Oyuncu arkadaşlarımın pozitif, yüksek enerjisine ben de ayak uydurdum. Başından sonuna kadar çok emek verdiğimiz, çok eğlendiğimiz bir film oldu" diyor.

Erkoçlar'ın bir de mesajı var "Şu anda herkes La Casa Del Papel diye soygun konulu bir diziden bahsediyor. Ama o dizi yokken biz vardık"

ÖĞRENCİ KAFASI: SOYGUN FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...