Sadık ve Okan isimli iki çocukluk arkadaşının yol macerasını kara komedi olarak tiyatroseverlerle buluşturan oyunda Cemal Hünal ve Onur Şenay, oyunculuklarının yanısıra oyunun Türkçe’ye çevrilmesi, yönetmenlik ve dekor tasarımı gibi görevleri de üstlendi.

"İZLEYİCİLERİ HER TÜRLÜ SÜRPRİZ BEKLİYOR!"

Oyunun çok beklendik bir tiyatro teksti gibi gitmediğini, daha sinematografik bir anlatımda ilerlediğini anlatan Onur Şenay, izleyiciyi her türlü sürprizin beklediğini belirtti. “Patron” karakterine oyuncu Tamer Karadağlı’nın sesiyle dahil olduğunu söyleyen Şenay, “bazı oyunlarda bazı arkadaşlarımızı süpriz şekilde patronu oynarken görebileceğiz” diyerek merak uyandırdı.

"BU OYUNLA KURALLARI BOZDUK"

Normalde oyunlarda izleyicinin hep beraber güldüğünü ya da hep beraber dehşete düştüğünü söyleyen Cemal Hünal, “Patron”da seyircinin içinde dalgalanmalar olduğunu belirtti. Hünal, “Birisi arkada ağlıyor, önde birisi gülüyor. Birisi ayağa fırlayıp ‘Bak bak, iki dakikada sattı’ diye bağırıyor. Oyunun, tiyatronun derli toplu halinden kaçan bir hali var. Kuralları biraz bozduk” dedi.

"ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ ELİMDE GİTAR VAR"

Aynı zamanda Kat Sahne’de “Deliler” isimli grubun vokali olarak sahneye çıkan Cemal Hürcan, müziğin çocukluğundan beri hayatında olduğundan bahsetti. Babasının hem klasik, hem de flamenko gitar çalabildiğini söyleyen Hürcan, “Ben hiç bir zaman bir gitarist olmadım, ama çocukluğumdan beri elimde bir gitar var. Keyfime göre de şarkı söylemeyi severim” dedi. Cemal Hürcan, sevenlerine, “Deliler” isimli grubuyla yakında bir single çıkarmak istediklerinin müjdesini verdi.

Onur Şenay ile ergenlik döneminde başlayan bir arkdaşlıkları olduğunu belirten Cemal Hürcan, Yalova’da çok kalabalık bir arkadaş gruplarının olduğunu ve sürekli kamp yapmaya gittiklerini anlattı. At merakının da o dönemlerde başladığını söyleyen Hürcan, kampa gidip gelirken bir at satın aldığını, bir anda atçılığın onu çok sardığını da sözlerine ekledi.

Hafta içi her akşam 18.20’de yayınlanan 20 Dakika’nın tekrar bölümleri, ntvradyo.com.tr’de.
Hafta içi her akşam 18.20’de yayınlanan 20 Dakika’nın tekrar bölümleri, ntvradyo.com.tr’de.