‘Örümcek Adam: Eve Dönüş’den ilk fragman geldi

Marvel’ın yeni Örümcek Adam serisinin ilk filmi Örümcek Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming)’ün fragmanı yayınlandı.

09.12.2016 - 12:57

‘Örümcek Adam: Eve Dönüş’den ilk fragman geldi

Başrolünde Tom Holland, yönetmen koltuğunda ise John Watts’un bulunduğu Örümcek Adam: Eve Dönüş’ün ilk fragmanı ABC’nin ‘Jimmy Kimmel Live!’ programında yayınlandı.

İlk olarak 2016 yılında ‘Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ (Captain America: Civil War) ’da görünen yeni Örümcek Adam’ı bu filmde 15 yaşında bir lise öğrencisiyken izleyeceğiz. Fragmanda, Avengers’a katılmayı planlayan Peter Parker, Robert Downey Jr‘ın canlandırdığı Demir Adam (Iron Man) Tony Stark ile beraber görebiliyoruz.

Örümcek Adam’ın düşmanını ise ünlü aktör Michael Keaton canlandırıyor. Keaton beyazperdede ilk kez yer alacak Vulture (Akbaba) karakteriyle sahne alacak.

Sony ‘İnanılmaz Örümcek Adam’ (Amazing Spider-Man) serisinin gişe başarısızlığı yaşamasından sonra projeyi iptal etmiş, Marvel ile vardığı anlaşmayla birlikte karakterin yapım şirketinin Avengers serisinde ilk kez görünmesine izin vermişti. ‘Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nda yeni Örümcek Adam’ı canlandıran Tom Holland beğeni toplamıştı.

ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ FRAGMANI - İZLE

Filmin 7 Temmuz 2017 tarihinde dünya çapında gösterime girmesi bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...