Oscar adaylarını açıklayacak sunucular belli oldu

91. Oscar Ödülleri için adaylar 22 Ocak Salı günü açıklanıyor. Akademi, adayları kimlerin açıklayacağını duyurdu.

Haberler 19.01.2019 - 15:53

Oscar adaylarını açıklayacak sunucular belli oldu

Bu yıl 91. kez verilecek olan Oscar ödülleri için adayları kimlerin açıklayacağı belli oldu. Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, sosyal medya üzerinden takipçileri için yaptığı bir paylaşımla adayları kimlerin açıklayacağını duyrdu.

22 Ocak Salı günü Oscar adaylarını açıklayacak sunucular, The Big Sick, Başımıza Gelenler, Silikon Vadisi gibi yapımların oyuncusu Kumail Nanjiani ile Girlfriends, Black-ish, Reed Between Lines gibi dizilerin yıldızı Tracee Ellis Ross olacak.

Akademi’nin sosyal medyadaki duyurusunun ardından Kumail Nanjiani ve Trace Ellis Ross da Akademi'nin bu kararından dolayı onore olduklarını ve çok heyecanlandıklarını ifade etti.

Öte yandan 24 Şubat’ta yapılacak olan 2019 Oscar Ödül Töreni için hala bir sunucu ismi açıklanmadı. Kevin Hart'ın, adı açıklandıktan sonra eski homofobik yorumları nedeniyle eleştiri alması ve bu eleştiriler üzerine sunuculuktan vazgeçmesiyle Oscar töreni sunucusuz kalmıştı. Akademi'ye öneri olarak Avengers ekibinin töreni sunması, seyirciler arasından rastgele ve doğaçlama bir şekilde sunucular seçilmesi gibi fikirler sunulmuştu. Ancak Akademi henüz bunların hiçbirine yanıt vermedi.

Sayfa Yükleniyor...