Başrollerini Kirby Johnson ve Shay Mitchell'ın paylaştığı paranormal korku filmi Kadavra'nın Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Hollandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın imzasını taşıyan filmde, genç bir kadın olan Megan Reed, eski bir polistir. Çok sevdiği mesleğini ardında bırakmış olmasının sebebi ise geçmişteki madde bağımlılığıdır. Rehabilitasyona giren ve aylarca sarfedilen emeğin ardından kendini toparlamayı başaran Megan, artık bağımlılığından kurtulduğu hastanenin geceyarısı vardiyasında bekçi olarak çalışmaktadır. Megan işe başladıktan bir süre sonra hastane morguna vahşice öldürülmüş bir kadın cesedi getirilir. Bu ceset bie şeytan çıkarma ayininde hayatını kaybeden Hannah Grace'e aittir. Cesedin gelişiyle birlikte garip ve ürpertici deneyimler yaşamaya başlayan Megan, parçalanmış olan bedenin acımasız bir şeytani güç tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Kilit altındaki binada tek başına olan genç kadın, hayatta kalabilmek için tüm gücünü kullanmak zorundadır...

Senaryosunu Brian Sieve'in kaleme aldığı film, Amerika'da 30 Kasım’da vizyona giriyor. Türkiye’deki vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

KADAVRA FRAGMANI