Robert Downey Jr'dan yeni film

Robert Downey Jr. Richard Linklater’ın, bir radyo programından yola çıkarak çekeceği ve henüz ismi açıklanmayan yeni filmde rol almaya hazırlanıyor.

Haberler 15.02.2017 - 10:58

Robert Downey Jr'dan yeni film

Hollywood’un ünlü oyuncusu Robert Downey Jr, aynı zamanda yapımcılığını üstleneceği yeni bir filmde rol almaya hazırlanıyor.

Downey Jr; ‘Before Sunset’, ‘Before Midnight’, ‘A Scanner Darkly’ ve ‘Boyhood’ gibi filmlerin yönetmeni Richard Linklater’ın, insan ve teknoloji arasındaki ilişkiye odaklanan Reply All isimli bir radyo programından yola çıkarak çekeceği yeni filmde rol alacak.

Adı henüz açıklanmayan film, radyo programının 19 Ocak tarihli yayını olan Man Of The People‘da anlatılan hikayeyi beyazperdeye taşıyacak. Film, Amerikalı dolandırıcı ve sahtekar Dr. John Brinkley’nin, 1900’lerin başlarında radyoyu kullanarak sahte ilaçlar ve yöntemlerle popüler olduğu gerçek hikayesinin anlatıldığı Man Of The People‘ın sinema uyarlaması olacak.

Robert Downey Jr’ın Susan Downey ile birlikte kurduğu Team Downey adlı şirketin yapımcılığını üstlendiği filmde Downey Jr’ın hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmadı.

Sayfa Yükleniyor...