İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye'nin usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan Rubato ile Başka Şarkı programı 2. sezonun ilk bölümüyle 20 Ekim Cumartesi 21:00’de Kral Pop TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Rubato, Ezgi Aktan, Eda Baba, Feride Hilal Akın, Tankurt Manas, Ufuk Beydemir, Tuğçe Kandemir, Eli Türkoğlu ve Emir Can İğrek gibi digital müzik platformlarında milyonlarca kişinin severek takip ettiği isimleri konuk ediyor.

Ezgi Aktan Rubato ile Başkı Şarkı'da Tarkan’ın seslendirdiği 90’lı yıllara damgasını vuran Unutmamalı şarkısıyla programa renk katacak.

Zeki Müren, Nesrin Sipahi gibi Türk Musikisinin dev solistlerinin icra ettiği Gözleri Aşka Gülen isimli eseri programda seslendiren Eda Baba, farklı yorumu ile dikkat çekiyor.

Müzisyen kimliğinin yanı sıra başarılı oyuncu kimliği ile milyonların beğenisini kazanan Feride Hilal Akın, Rubato ile Başka Şarkı programına Gülümse şarkısıyla duygusal bir atmosfer yaşattı. Program sırasında hayat hikayesine de değinen Feride Hilal Akın oyunculuğa nasıl adım attığını anlattı.

Birlikte düet yaptıkları Bu Benim Öyküm isimli şarkıyla digital platformda adeta rekor kıran, Tuğçe Kandemir ve Eli Türkoğlu Rubato ile Başka Şarkı programında performansıyla da çok konuşulacak.