Ruby Rose Batwoman eleştirileri yüzünden Twitter'ını kapattı

Jaxx karakterini canlandırdığı The Meg filmi sadece ABD'de 44.5 milyon dolar gişe başarısı elde eden Ruby Rose, başrolünde oynacağı Batwoman ile ilgili eleştiriler yüzünden Twitter hesabını kapattı.

13.08.2018 - 13:03

Ruby Rose Batwoman eleştirileri yüzünden Twitter'ını kapattı

Orange Is the New Black, xXx: Return of Xander Cage hatta cuma günü vizyona giren The Meg ile son dönemde adından sıkça söz ettiren Ruby Rose, yeni dizisi yüzünden sıkıntı günler geçiriyor. 

AÇIKLAMA YAPMADI

DC'nin süper kahramanı Batwoman'ı canlandıracağı kesinleşen ve bir süper kahraman dizisinde başrole getirilen ilk eşcinsel olarak tarihe geçen Ruby Rose, resmi açıklamayla birlikte eleştiri oklarının hedefi oldu. 

"Yahudi bir karakter olan Kate Kane'i Yahudi olmayan bir oyuncunun canlandırmasının yanlış" olduğunu savunanlar, eleştirilerin dozajını abartınca, 32 yaşındaki oyuncu çareyi sessiz sedasız Twitter hesabını kapatmakta buldu. 

2019'DA PRÖMİYER YAPACAK

Avustralyalı oyununcunun 2019'da prömiyer yapacak olan yeni dizisi;  DC'nin diğer süper kahraman projeleri Arrow, The Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow gibi ABD'nin The CW isimli televizyon kanalında yayınlanacak.

Rose'un canlandırancağı Batwoman karakterinin ilk olarak, bu yıl sonunda gerçekleşecek DC karakterleri buluşmasında yer alması bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...