Sanata Bi Yer ile sanat sergi salonlarının ve galerilerin dışına çıktı

2015 yılından bu yana Türkiye’nin birçok şehrinden öğrencilerin sanatını görünür ve ulaşılabilir kılan Sanata Bi Yer platformu ile sanat sergi salonlarının ve galerilerin dışına taşındı. 13 öğrencinin çalışmalarından oluşan seçki, 1 Mart 2021'e kadar farklı lokasyonlarda sanatseverlerle buluşuyor.

Haberler 28.12.2020 - 15:35

Sanata Bi Yer ile sanat sergi salonlarının ve galerilerin dışına çıktı

2015 yılından bu yana güzel sanatlara ilgi duyan üniversite öğrencilerine ‘’Çünkü Alan İster’’ mottosuyla Doğuş Grubu’na ait çeşitli mekanlar, festivaller ve sergilerde çalışmalarını sergileme imkanı sunan sosyal sorumluluk platformu Sanata Bi Yer, 1 Mart 2021 tarihine kadar 13 öğrencinin çalışmalarından oluşan seçkiyi farklı lokasyonlarda sanatseverlerle buluşturuyor. 

Ece Gül, Eylem Can Kılıç, Mert Ağbulak, Safiye Otman, Seda Öztürk, Serap Can, Merve Özpütürcüklü, İbrahim Yanık, Yunus Emre Aydın, Emine Dirik, İbrahim Deniz Tavlıbıyık, Emirhan Azgel ve Tuğba Korucu’nun çalışmaları İstanbul’a yayılıyor. 

Çalışmalar Doğuş Center Maslak, Doğuş Oto Maslak, Doğuş Otomotiv, D-Gym, D-Ofis ve Yapı Kredi bomontiada’da izleyiciyle bir araya geliyor. SBY öğrencilerinin portfolyolarını detaylı incelemek için sanatabiyer.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...