NTV

Sarah Jio Tüyap'a görüntülü bağlanacak

Sanat

Birçok eseri çok satanlar listesinde yer alan, Böğürtlen Kışı, Mart Menekşeleri gibi ünlü kitapların yazarı Sarah Jio Tüyap Kitap Fuarı'nda sevenleriyle buluşacak.

Aşk romanlarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan yazar Sarah Jio, 19 Kasım Cumartesi günü 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda hayranları ile görüntülü görüşme yapacak.

11:00-11:45 saatleri arasında 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Karadeniz Salonu'nda hayranlarıyla görüntülü sohbet üzerinden iletişim kuracak olan Jio, keyifli bir sohbete imza atacak.

Sarah Jio, Pena Yayınları tarafından ilk defa Türkiye'de satışa sunulan son kitabı Kelebek Adası hakkındaki soruları da yanıtlayacak. Moderatörlüğünü Antika Adam kitabının yazarı Bengüsu Özcan'ın yapacağı söyleşide ünlü yazar merak edilen sorulara da cevap verecek.

Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve toplam 30 ülkede eserleri yayınlanan yazar, Kelebek Adası'nı Amerika ve Avrupa’dan önce ilk defa Türkiye’de satışa sundu.

Türkiye'deki okurlarindan gördüğü yoğun ilgiden dolayı son derece memnun olduğunu çeşitli fırsatlarda dile getiren Jio, geçen sene İstanbul'a gelerek okuyucularıyla buluşmuştu.

ETİKETLER