NTV

Scarlett Johansson: Doğuştan bir dövüşçü değilim

Sanat

Bu hafta vizyona giren ‘Kabuktaki Hayalet’ (Ghost in the Shell) filminin başrol oyuncusu Scarlett Johansson, “Ben daha çok atletiğim, doğuştan bir dövüşçü değilim” dedi.

Japon bilimkurgu anime serisi ‘Kabuktaki Hayalet’in (Ghost in the Shell) sinema uyarlaması vizyona girdi.

Filmin başrol oyuncusu, yer aldığı aksiyon filmleriyle tanınan Scarlett Johansson. “Çok fazla dövüş ve silah eğitimi aldım. Yani bu konuda bir temelim var” diyen 32 yaşındaki ABD’li oyuncu, “10 yıldır aksiyon türünde filmlerde rol alıyorum ama tekrar dövüş sanatları eğitimi alarak yeteneklerimi güçlendirdim” şeklinde konuştu. Ünlü oyuncu, yeni film için çok fazla taktik eğitimi aldığını da anlattı.

Johansson, Habertürk’e verdiği röportajda, “Şaşırtıcı bir şekilde çok iyi silah kullanırım” dedi. “Ben daha çok atletiğim, doğuştan bir dövüşçü değilim” diyen oyuncu, “Çok fazla dövüş yapıyorum; kaçınılmaz bir şekilde canınız yanıyor ve karşınızdakinin de canını yakabiliyorsunuz. Aslında güvenlik çok önemli ve olabildiğince dikkatli olmaya çalışıyorsunuz. Ama bir şeyin gerçekten inandırıcı olması için olabildiğince ikna edici olması gerekiyor. Çok fazla ikna edici olmaya çalışarak rol yaptığınızda ve hareket ettiğinizde çoğunlukla zarar görüyorsunuz” ifadesini kullandı.

'KABUKTAKİ HAYALET' FİLMİNİN FRAGMANIETİKETLER