Scarlett Johansson'ın yeni filmi Reflective Light (Gerilim)

Hollywood’un en çok kazandıran oyuncusu seçilen Scarlett Johansson, bu kez de bir gerilim filmi ile karşımıza çıkıyor. Danimarka asıllı Amerikalı oyuncu Reflective Light'ta  başrolünü üstlenecek.

Haberler 28.10.2017 - 12:06

Scarlett Johansson'ın yeni filmi Reflective Light (Gerilim)

Son olarak Kızlar Gecesi ve Kabuktaki Hayalet ile farklı türdeki filmlerle izleyici karşısına çıkan BAFTA ödüllü oyuncu Scarlett Johansson bu kez Reflective Light'ta rol alacak. Variety'nin haberine göre Carla Buckley'nin 2014 yılı imzalı "The Deepest Secret" romanından beyaz perdeye uyarlanacak olan gerilim türündeki filmin yönetmenliğini Gregory Crewdson üstlenecek.

İLK YÖNETMENLİK DENEYİMİ

Fotoğrafçı olarak tanınan Crewdson'ın ilk yönetmenlik deneyimi olacak olan projenin senaryosu da Crewdson ile Juliane Hiam'ın ortak imzasını taşıyor.

The Deepest Secret'ın konusu

Beyazperde'nin haberine göre ise romanın özeti şu şekilde; Eve Lattimore oldukça zor durumdaki bir kadındır. Eşi evden yüzlerce mil ötede çalışmaktadır, ergenlik çağındaki genç kızı isyankar davranmakdır ve oğulları Tyler'ın sağlığı pamuk ipliğine bağlıdır. Tyler "vampir hastalığı" olarak da bilinen XP'den müzdariptir, az miktarda bile güneş ışığına maruz kalması ölümcül sonuçlar doğurabilir. Evliliğinin sallantıda olmasına, kızının asiliklerine ve oğlu yüzünden evini bir kaleye dönüştürmek zorunda kalmasına rağmen Eve tedavinin bulunacağı ve her şeyin normale döneceği umudunu taşımaktadır. Ancak bir gece yapacağı korkunç bir hata ile saklanması gereken tek şeyin güneş olmadığını fark edecektir...

Sayfa Yükleniyor...