Şehirli festival Parkfest 27 Temmuz'da başlıyor

Geçtiğimiz üç yıl boyunca sayısız yerli ve yabancı grubu ağırlayan Parkfest, bu yıl sürprizlerle geliyor. Daha önceki yıllarda tek gün gerçekleşen festival, bu yıl “Festivaller Birlikte Güzel” sloganı ile 27-28 Temmuz tarihleri arasında iki güne yayılıyor.

ntv.com.tr 29.04.2018 - 10:05

Şehirli festival Parkfest 27 Temmuz'da başlıyor

Bu yıl dördüncü kez yapılacak olan, bugüne kadar 20 binden fazla festivalcinin katılımıyla gerçekleşen Parkfest, bu yıl sürprizlerle geliyor. Daha önceki yıllarda tek gün gerçekleşen festival, bu yıl “Festivaller Birlikte Güzel” sloganı ile 27-28 Temmuz tarihleri arasında iki güne yayılıyor ve mekanını Uniq İstanbul ve Volkswagen Arena'ya taşıyarak eğlencenin dozunu şehirde artırıyor.

Gorillaz organizasyonu ile gerçekleşecek olan Parkfest’in konser programında Kanadalı elektronik müzik grubu Caribou, Belçikalı deneysel hip-hop ve elektro swing grubu Boogie Belgique, Fransız prodüktör ve DJ Degiheugi, Alman elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerinden olan Hendrik Weber aka Pantha du Prince, elektronik dans müzik prodüktörü Dan Snaith’in solo projesi olan Daphni, Türk elektronik altyapılı müzik grubu Büyük Ev Ablukada, İstanbullu prodüktör Ozoyo, Fransız sürrealist, soul, hip-hop ve funk müzik grubu Scratch Bandits Crew, underground rap müzik prodüktörü Da Poet, DJ Kaan Düzarat ve daha pek çok isim yer alıyor.

İki güne yayılacak olan festival, birbirinden farklı tasarımcıların ve butik dükkanların yer alacağı “Pazar” alanının yanı sıra, yeme-içme alanları ve birçok alternatif etkinlikler ile müzik festivalinden çok daha fazlasını sunuyor. 

Sayfa Yükleniyor...