Sokak dansı karnavalı başlıyor

İstanbul Street Dans Karnavalı bünyesinde Zorlu PSM Meydan Fuaye alanında düzenlenecek olan Show Zone etkinliği, 11 Şubat'ta.

Haberler 10.02.2017 - 10:38

Sokak dansı karnavalı başlıyor

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören, rekor bir katılımcı sayısına ulaşan "Show Zone", ulusal ve uluslararası platformda ülkemizi tanıtmada önemli bir görev üstlenen etkinlik olarak bu sene de Zorlu Performans Sanatları Merkezi desteğiyle, Zorlu PSM Meydan Fuaye alanında 11 Şubat  Cumartesi günü saat 19.00'da yapılacak.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden finale kalmaya hak kazanan10 street dans grubu, büyük ödül için yarışacak ve seyircilere unutulmaz bir gece yaşatacak. Gecenin sunuculuğunu Burak Samlı ve DJ Teefa yapacak.

Etkinliğin hemen bitiminde DJ ICE-C (Almanya) ve Dj Hırs (Türkiye) Show Zone-After Party ile hiphop'tan funk'a, dancehall'dan house müziğe, geniş bir yelpazede performans sergileyecekler.

Yarışmanın jüri üyeleri şunlar: Ekin Bernay (Türkiye), Jiggy (Fransa), Jonna H. (İsveç), Irving Resurreccion (Amerika) ve ünlü rap sanatçısı Ayben (Türkiye).

Jüri üyeleri aynı zamanda 12 Şubat Pazar günü Dans Buluşma İstanbul’da dans atölyeleri düzenleyecekler. Etkinlik ücretsizdir ve tüm dans severlere açık olarak yapılacak.

Sayfa Yükleniyor...