Sonar Istanbul başladı (Biletler tükendi)

Sonar İstanbul festivali, müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan programıyla dün Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde başladı.

DHA 26.03.2017 - 10:26

snar-istanbul-yogun-ilgiyle-basladi_2136_dhaphoto3.jpg

İstanbul'da ilk kez düzenlenen ve müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği festivalin ilk gününde, SonarClub sahnesinde Roisin Murphy, HVOB, Weval, Nina Kraviz, SonarLab by Red Bull Music Academy sahnesinde Prins Thomas, Shackleton, Kode9’un performansları ile SonarHall sahnesinde Nonotak, Acca, Atay İlgin, Cem+Rg gibi sanatçıların görsel-işitsel şovları yer aldı.

FESTİVALİN İLK SAATLERİNDE TÜM BİLETLER TÜKENDİ

5 bin kişinin katıldığı Sonar Istanbul'un tüm biletleri festivalin ilk saatlerinde tükendi. Türkiye'nin birçok farklı şehrinden ziyaretçinin yanı sıra, yurt dışından da çok sayıda müzikseverin katıldığı Sonar İstanbul'da ikinci gün, Floating Points, Moderat, DJ Koze, Honne, Nosaj Thing gibi önemli isimlerin performanslarının yanı sıra Digi.logue sponsorluğunda ücretsiz olarak katılımın gerçekleşeceği Sónar +D programında yer alan paneller, ses enstalasyonları, atölyeler ve demolar ile devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...