Spice Girls yeniden bir arada

90’lı yılların dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu Spice Girls (Baharat Kızlar) sahnelere geri dönüyor. Ancak bir eksikle... Grubun şimdi moda tsarımcısı ve moda ikonu olan üyesi Victoria Beckham, yeni Spice Girls’e katılmadı.

06.11.2018 - 16:13

Spice Girls yeniden bir arada

Pop müziğin 90'lı yıllardaki önemli temsilcilerden olan Spice Girls (Baharat Kızlar) grubu yeniden bir araya geldi.

Spice Girls, Haziran 2019'da İngiltere'de gerçekleştireceği 6 stadyum konseriseriyle birlikte sahnelerde olacak.

Grup üyelerinden Melanie Brown, Melanie Chisholm ve Emma Bunton'ın Instagram üzerinde yaptığı paylaşımla açıkladığı konser duyurusu, sevenleri tarafından sevinçle karşılandı.

'BAHARATLI' GELİŞME

‘Breaking Spice News' (Sıcak baharatlı gelişme) notuyla yapılan paylaşımda, tur kapsamında müzisyen Jess Gelynne'nin de gruba eşlik edeceği belirtildi.

Grubun Manchester, Coventry, Sunderland, Edinburg, Bristol ve Londra’da konser vereceği duyuruldu.

VICTORIA BECKHAM KATILMADI

Grubun yeniden birleşme fikrine sıcak bakmadığı bilinen eski Spice Girls üyesi, bugünün moda tasarımcısı ve moda ikonu Victoria Beckham'ın iş yoğunluğu sebebiyle bu yeniden birleşme projesinde yer almayacak.

Beckham, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, grubun kurulmasından dolayı mutlu olduğunu ve kensinin yer almayacağını belirterek, arkadaşlarına başarılar diledi.

MAYISTA DUYURDULAR

Bu yılın başında yeniden bir araya gelecekleri duyurulan ancak hayranlarının beklediği kavuşmayı bir türlü gerçekleştiremeyen grup üyeleri müjdeyi mayıs ayında vermişti.

Sayfa Yükleniyor...