Star Wars'tan Avengers'a tebrik mesajı

Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) ABD'de 250 milyon dolarla tüm zamanların açılış rekorunu Star Wars: The Force Awakens'tan, üç günde elde ettiği 630 milyon dolarla da global açılış rekorunu The Fate of the Furious'un (Hızlı ve Öfkeli 8) elinden aldı. Bu başarı üzerine Star Wars, bir tebrik mesajı yayınladı.

03.05.2018 - 11:45

Star Wars'tan Avengers'a tebrik mesajı

Star Wars evreninden Avengers'a tebrik mesajı var. Lucasfilm'in yapımcılarından Kathleen Kennedy, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı'nın gişe liderliğini kutlayan bir mesaj yayınladı.

ÇOK UZAKTAKİ GALAKSİDEN TEBRİK

Avengers serisinin son devam halkasının sinema tarihi boyunca gelmiş geçmiş en iyi açılış gişesini elde etmesi ile Star Wars: Güç Uyanıyor liderliği kaybetmiş oldu.

Gönderide; "Çok uzaktaki bir galaksiden dünyanın en güçlü süper kahramanlarına tarihteki en iyi hafta sonu açılışı için tebrikler!" yazıldı.


Geçtiğimiz Cuma gününden beri sinemalarda dönmekte olan "Avengers: Sonsuzluk Savaşı", ülkemizde de büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz hafta sonunun gişe lideri olan film, 3 günde toplam 683.075 seyirciye ulaşmayı başardı.

AVENGERS INFINITY WAR FRAGMAN İZLE

Sayfa Yükleniyor...