Suavi ve ailesi ölümden döndü (Magandalar otomobilini sıkıştırdı)

Sanatçı Suavi, ailesiyle birlikte Balıkesir-İstanbul karayolunda seyir halindeyken, bir başka otomobil tarafından sıkıştırıldığını söyledi. Otomobilinin şarampolden aşağıya atılmak istendiğini belirten Suavi, “Olay bana planlı gibi geldi” diye konuştu.

ntv.com.tr 16.08.2017 - 11:51 | Son Güncelleme : 16.08.2017 - 11:52

Suavi ve ailesi ölümden döndü (Magandalar otomobilini sıkıştırdı)

Sanatçı Suavi ve ailesi, otomobiliyle yaptıkları yolculuk sırasında ölümden döndü.

Balıkesir-İstanbul karayolunda bir otomobilin, içinde eşi Gönül Saygan ve 5 yaşındaki kızının da bulunduğu aracını sıkıştırdığını ifade eden Suavi, Sözcü gazetesine yaptığı açıklamada “Bizi sıkıştırarak şarampole yuvarlamaya çalıştılar” diye konuştu.

Söz konusu kişilerin daha sonra bir cisim de patlattığını dile getiren Suavi, “Yolumuzu kesip durdurmaya çalıştılar refleksle aracın sağından kaçtım. Sol tarafıma girdiler sert bir cisim patlattılar” dedi.

İçinde 3 kişi bulunan otomobilin plakasını alan Suavi, jandarma karakoluna giderek şikayette bulundu. Jandarma ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olayın basit bir olay olmadığını savunan Suavi, “Bu yaşanılanlar bana planlı bir şey gibi geliyor, tecrübelerim onu gösteriyor” dedi.

Suavi’nin eşi Gönül Saygan da sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Bu yol magandası değil, Suavi’yi hedef alan bir saldırıdır” ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...