Taylan Gürpınar'ın ilk albümü ‘Tut Ellerimden yayınlandı

Söz ve müziği kendine ait olan, şarkıdaki tüm enstrümanları kendi çalan genç müzisyen Taylan Gürpınar ilk single’ıyla dinleyiciyle buluştu.

07.02.2018 - 14:40 | Son Güncelleme : 21.03.2018 - 14:40

Taylan_2k.jpg

Genç müzisyen Taylan Gürpınar, ilk single’ını Seyhan Müzik’ten yayınladı. Seyhan Müzik’ten çıkan ‘Tut Ellerimden’ adlı şarkıda; standart rock band enstrümanların yanı sıra perdesiz gitar ve yaylı çalgılar da yer alıyor. İstanbul'da kendi stüdyosunda çalışmalarına devam eden 25 yaşındaki müzisyen şarkısının sözlerini, müziğini ve vokalini kendi yapmanın dışında tüm enstrümanları kendi çalarak da, müzik arenasında sadece ‘yorum’ yapmanın çok ötesine geçiyor.

Taylan Gürpınar ilk single’ı için “Yaparken çok mutlu oldum diyemeyeceğim. Tut Ellerimden adlı parçamın, zamanla içimde biriktirdiğim buruk duygular ile doğduğunu söyleyebilirim. Kısa aralıklarla single çıkartmaya devam edeceğim ve ilerleyen zamanda müzikal anlamda zengin bir albüm çalışmasına imza atacağım. Bir kişinin bile hislerine tercüman olabilmek benim alabileceğim en büyük ödül. İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederim” dedi.

ŞARKININ SÖZLERİ

“Hiç tanımadan özler ya insan,
Hep umut edip bekler ya insan
Ama maalesef geçmiyor zaman
İnan senden önce tüm aşklarım yalan
Gitme dur ne olur, dayanamam ben zaten
Gel hiç düşme dilimden
Gel tut yorgun ellerimden
Gel çok koştum peşinden
Gel silinme düşlerimden''

Sayfa Yükleniyor...