İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İki Altın Küre ödüllü oyuncu Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı The Handmaid’s Tale’ın, 3. sezonunun başlamasına günler kala yeni afişi görücüye çıktı. ABD yayınından bir gün sonra, 6 Haziran’dan itibaren yeni bölümlerinin BluTV’de yayınlanacağı dizinin yeni sezon afişinde Offred karakterine hayat veren Elisabeth Moss yer alıyor.

Fragmanı “Devrimin doğuşuna tanık olun” sloganıyla geçtiğimiz haftalarda yayınlanan dizide bu sezon Gilead distopyasında yaşayan Offred’in komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında geçen hayatında yepyeni maceralara tanıklık edeceğiz.  

KÜLT DİZİLERİN YARATICISININ ELİNDEN ÇIKMA

Joseph Fiennes, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Madeline Brewer, Ann Dowd, Max Minghella, Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser gibi yıldız isimlerin Moss’la başrolleri paylaştığı The Handmaid’s Tale; Eureka, Medium ve ER gibi kült dizilerin yaratıcısı Bruce Miller’ın imzasını taşıyor.

The Handmaid’s Tale, Margaret Atwood’un çok satan, aynı adlı romanından uyarlandı. Distopik yazının en önemli eserlerinden biri olarak gösterilen hikaye, kadınların çalışma hakkının olmadığı ve devlet mülkü olarak popülasyonu artırmak için damızlık olarak zorlandıkları bir dünyada yaşanan hayatta kalma mücadelelerini işliyor.