Transformers serisinin son halkası Transformers: The Last Knight’ın ilk fragmanı yayınlandı. Sinema tutkunları tarafından merakla beklenen filmde dünyaca ünlü isimler rol alıyor.

Başrollerini Anthony Hopkins, Mark Wahlberg, Laura Haddock, Josh Duhamel ve daha birçok ünlü oyuncunun paylaştığı yapımın yönetmen koltuğunda serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Michael Bay oturuyor.

TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT - FRAGMAN İZLE

Senaristliğini Matt Holloway ve Art Marcum’un üstlendiği Transformers: The Last Knight yine aksiyon dolu bir macerayı izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Transformers: The Last Knight, Optimus Prime’ın yok olmasına neden olduğu Cybertron’u yeniden inşaa etmeye çalışmasını anlatıyor. Bu süreçte dünyada var olan bir nesne Prime’ın en önemli hedefi olacak.

OPTIMUS İLE BUMBLEBEE DÖVÜŞÜYOR!

Cybertron’u daha fazla hikayenin içerisine olduğu görülen beşinci filmin fragmanı Anthony Hopkins tarafından seslendirildi.

Transformers hayranları ise yayınlanan fragmanla birlikte insanlar ve robotlar arasındaki savaşta, Optimus Prime’ın neden Bumblebee ile dövüştüğünü tartışmaya başladı bile.