Türkiye'nin ilk astrolojik komedi romanı 'Her Şeyin Başı Merkür' kitabının yazarı Ayşe Balıbey, Türkiye'nin en eğlenceli astrolojik YouTube kanalı Ayşe'nin Bavulu'nu açtı!

Kendine has üslubuyla haftalık burç yorumu ve burç uyumlarını komik bir dille anlatan yazar, burçlara yeni bir soluk getirdi ve kısa sürede büyük ilgi gördü.

İşte Balıbey'in eğlenceli burç yorumlarından örnekler:

İKİZLER BURCU: Sevgili ikizler, her şeyi dört dörtlük yaptığın bir dönemdesin. Ama yapma, herkes senin gibi mükemmel olamaz ki canımın içi. Zaten her şeyi en iyi şekilde yapıyorsun da bir teşekkür eden mi var. Eline sağlık, aklına kurban ikizler diyen mi var. Değmez ya bu nankörlere boşver. İmzalaman ya da karar vermen gereken şeyler varsa zamana bırak, hep ben mi sizi bekliycem biraz da siz benim paşa gönlümü bekleyin de. 

BAŞAK BURCU: Bekar başaklar müjdeee! Sevgili adayları 3. köprü gibi diziliyor kapınıza maşallah. Herkes size çöpçatanlık yapmaya çalışıyordu son dönem, çöpünüz çatıyor artık. İnşallah adam sandıklarınızı değil çeyiz sandıklarınızı konuşursunuz bu hafta. Hayatında biri olan başaklar biraz sabırlı olalım üç düşünüp bir konuşalım ama çok da damarımıza basarlarsa yallah, o kadar da uzun boylu değil.