Wild Beasts, José González ve King Krule İKSV Salon'da

İKSV Salon, yeni yılın ilk aylarında Wild Beasts, José González ve King Krule’nin de aralarında olduğu isimleri ağırlayacak.

Haberler 01.01.2018 - 17:06

Wild Beasts, José González ve King Krule İKSV Salon'da

İstanbul Kültür Vakfı’nın (İKSV) konser ve etkinlik mekanı Salon, iddialı yeni yıl programından sahne alacak isimlerden bazılarını açıkladı. Salon, yeni yılda, İstanbul’a ilk defa konuk olacak en beklenen isimlerin yanı sıra, daha önce ilk defa Salon’da izlediğimiz en gözde isimleri de müzikseverlerle buluşturmaya devam edecek.

Salon’un yeni yılda misafir edeceği ilk gruplardan biri 11 Ocak’ta izleyicileriyle buluşacak Wild Beasts. İngiliz indie synth pop grubu Wild Beasts, dağılma kararlarının ardından veda turneleri kapsamında Salon’da sahne alacak.

Wild Beasts

Wild Beasts

18 Ocak ve 19 Ocak’ta Salon’da Arjantin kökenli İsveçli şarkıcı ve söz yazarı José González yer alacak. İlk albümü ‘Veneer’la dikkat çeken José González, The Knife, Massive Attack ve Joy Division’ın aralarında olduğu isimlerin parçalarına getirdiği yorumlarla da beğeni topladı. Hayran kitlesini sürekli genişleten José González, ocak ayında hayranlarıyla buluşacak.

İLK KEZ GELİYOR

Salon’da şubat ayında dikkat çeken bir isim ise son albümüyle hip-hop sahnesinde dikkat çeken King Krule. 7 ve 8 Şubat’ta Garanti Caz Yeşili kapsamında Salon’da sahne alacak.

Müzisyen yeni albümünü çalacağı konserde İstanbul’da ilk kez sahne alacak.

Sayfa Yükleniyor...