Yarıyıl tatilinin en eğlenceli gösterisi: Buz Devri Canlı

Bol ödüllü Buz Devri filminin birbirinden eğlenceli kahramanları, beyazperdeden buz pistine müthiş bir şovla taşınıyor.

ntv.com.tr 08.01.2015 - 10:38

Yarıyıl tatilinin en eğlenceli gösterisi: Buz Devri Canlı

Prodüksiyonu, koreografisi, kostümleri, atmosferiyle seyircileri büyüleyen ve tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşan “Buz Devri Canlı” gösterisi, Pozitif Live imzası ile 6-7-8 Şubat tarihlerinde Volkswagen Arena’da çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Buz üzerinde, etkileyici kostümleri ve şovlarıyla Buz Devri karakterleri Many, Diego, Peaches ve tabii ki Sid çocuklara etkileyici bir şov vaad ediyor. Dans, akrobasi ve eğlence dolu yepyeni maceralarıyla “Buz Devri Canlı” gösterisi, yalnızca 3 gün üst üste, 11:00, 15:00 ve 19:00 saatlerinde toplam 9 gösteri ile Volkswagen Arena’ya inşa edilecek özel buz pateni sahnesinde olacak.

Yekta Kopan’ın seslendireceği türkçe dublajlı gösteride çocuklar, yarıyıl tatilinde dev boyutlu karakterlerle unutamayacakları bir görsel şölen yaşayacaklar.Daha yeşil diyarlara doğru yola çıkan Buz Devri ailesi, bu bölgenin pek de dost canlısı olmayan kötü kuş Shadow tarafından yönetildiğini çok geçmeden anlarlar. Shadow ve ekibi gece karanlığında kampa girerek Peaches, bebek mammut, ve iki oppussumu kaçırınca korkusuz kahramanlar Manny, Diego ve Sid onları kurtarmak için Büyülü Bahçe’ye doğru yola çıkarlar ve macera başlar…

Buz Devri Canlı gösterisi, Cnbc-e, National Geographic Kids ve Power FM’in kartkılarıyla gerçekleşmektedir.

Volkswagen Arena
UNIQ Istanbul Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4
+90 212 334 01 00

Sayfa Yükleniyor...