'Yetersiz Bakiye' ve 'Canım Kardeşim Müzikali 2'  MOİ Sahne'de

MOİ Sahne hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden renkli oyunlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

12.09.2017 - 12:29

'Yetersiz Bakiye' ve 'Canım Kardeşim Müzikali 2'  MOİ Sahne'de

Yetişkin komedi oyunu Yetersiz Bakiye; Evli bir çiftin kredi kartı borçları yüzünden evlerindeki odaları başkalarına kiraya vermek zorunda kalışını anlatıyor. Evlerine aldıkları yeni kiracılardan biri çılgın bir direk dansçısı diğeri ise mafya babası olunca işler kahkaha dolu, karmakarışık bir hal alıyor. Mizah Sanatçısı Murat Kürüz’ün yazıp yönettiği oyunda; Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Eylül Öztürk ve Cengiz Şahin rol alıyor. (16 Eylül 2017 Cumartesi saat 20.30)

TRT Çocuk ekranlarında çocukların severek izlediği ‘Canım Kardeşim’in yepyeni tiyatro gösterisi ‘Canım Kardeşim Müzikali 2’ MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşuyor. Danslı ve müzikli oyun, çocukların da dahil olduğu tadına doyulmaz bir eğlenceye dönüşüyor.

Gergedan Yapım’ın sunduğu oyunun konusu; Galip Bey ve eşi Lale Hanım, kızları Mine ve Müge'nin eğlenmek güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayara mahkum olduklarını görünce çok üzülürler. Kendi çocukluk yıllarına geri dönüp Mine, Müge ve Mıncır için geçmişten günümüze kadar gelen Barış Manço gibi unutulmaz sanatçıları taklit ederek anlatırlar. Mine ve Müge geçmişe giderler. (16 Eylül 2017 Cumartesi saat 13.00)

Sayfa Yükleniyor...