TOÇEV konserinde Cüneyt Çakır'dan 'Resimdeki Gözyaşları'

Sanat ve spor dünyasının önemli isimleri, çocukların eğitimi için aynı sahnede buluştu. TOÇEV yararına düzenlenen gecede sporcular, sanatçılarla düet yaptı.

NTV Haber 10.02.2016 - 09:40 | Son Güncelleme : 10.02.2016 - 10:33

TOÇEV konserinde Cüneyt Çakır'dan 'Resimdeki Gözyaşları'

Spor dünyasının yıldızları, Türkiye'nin önemli müzisyenleriyle, çocuklar için aynı sahnede bir araya geldi.

Çocukların eğitimi için 21 yıldır faaliyet gösteren TOÇEV Vakfı yararına düzenlenen gece, Metin Özülkü'nün müzik direktörlüğünde ve Selçuk Yöntem'in sunuculuğunda Türker İnanoğlu Show Center'da yapıldı. 

Gecede basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri ve Candan Erçetin sahneye çıkan ilk isimlerden olurken, birlikte "Git" parçasını seslendirdi.

TOÇEV organizasyonunda daha sonra Mustafa Ceceli ve eski milli futbolcu Cüneyt Tanman, Selami Şahin ile Tümer Metin, hakem Cüneyt Çakır ile Feridun Düzağaç, eski milli takım teknik direktörü Abdullah Avcı ile Nükhet Duru, Emre Belözoğlu ile Kubat, Fatih Erkoç ile Tanju Çolak, Ayşegül Aldinç ile Gökhan Töre, Metin Özülkü ile Burak Yılmaz birlikte sahne aldı.

Geceden elde edilen gelir, TOÇEV'in çalışmalarını sürdürdüğü "Öğrenim Merkezi"nin yapımında kullanılacak. Bu anlamlı konser, yakında NTV'de yayınlanacak, geceden detaylı izlenimler ise bu akşam 18.20'de Gece Gündüz'de olacak.

Sayfa Yükleniyor...