Yılmaz Erdoğan'a Organize İşler 2 çekiminde yoğun ilgi

Organize İşler filminin devam halkası olan Organize İŞler 2'nin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Günlük hayatın akışını etkilemeden çekimlerin yapıldığı semtlerde, başrolde yer alan Yılmaz Erdoğan'a halk yoğun ilgi gösterdi.

ntv.com.tr 11.08.2018 - 10:05

Screen Shot 2018-08-10 at 16.15.26.png

2018 - 2019 sinema sezonunun merakla beklenen filmi Organize İşler 2 filminin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. 

Yılmaz Erdoğan’nın kaleme aldığı ve başrolünün yanı sıra yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu Organize İşler 2 filminin 26 Haziran’da başlayan çekimleri İstanbul’un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve Karaköy gibi gündüz nüfusu milyonları aşan bölgelerinde ve halkla içiçe devam ediyor.

İSTANBULLULARDAN YOĞUN İLGİ

Günlük hayatın normal akışını engellemeden ve halkla içiçe yapılan çekimler sırasında bölge esnafı ve halk Yılmaz Erdoğan’a yoğun ilgi gösterdi. Gösterilen ilgiye ve sevgiye kayıtsız kalmayan Yılmaz Erdoğan her fırsatta hayranları ile fotoğraf çektirirken civardaki esnafın ikramlarına ve sohbetlerine de eşlik etti.
 
"BU FİLMDE İSTANBUL BAŞROLDE"

Uzun bir süredir Köyceğiz’de yaşayan Yılmaz Erdoğan, yeniden İstanbul ve İstanbullular ile buluşmanın keyfini Organize İşler 2 çekimleri ile yaşamaktan, halkın ve esnafın çekimlere gösterdiği samimi ilgiden ekip olarak çok memnun olduklarını belirtirken “İstanbul’un başrolde olduğu Organize İşler 2 filmimizin çekimlerinin yapıldığı bölgelerdeki halkın sevgisi ve özellikle de çekimler sürecinde bize, ekibimize verdikleri desteğin değeri ölçülemez. Bu büyük sevgiyi yaşamanın yanında, çekimlere gösterdikleri saygı ile de işimizi yapmamızı kolaylaştırıyorlar” dedi. 

Organize İşler 2, 4 Ocak’ta vizyona girecek.

YILMAZ ERDOĞAN BELÇİM BİLGİN'İ YAZDI

Sayfa Yükleniyor...