Aylık 40 milyonu bulan ziyaretçi sayısıyla, ABD’nin en etkili dijital platformları arasında yer alan U.S. News & World Report, 2019’un en iyi otellerini duyurdu. ABD, Avrupa, Kanada, Meksika, Bermuda ve Karayipler’deki 30 binden fazla lüks otelin değerlendirildiği araştırma kapsamında, “ABD’nin En İyi Oteli” Hawai’deki Four Seasons Resort Hualalai oldu. Listenin ikinci sırasında The Peninsula Chicago yer alırken, ABD’nin üçüncü en iyi oteli olarak Miami’deki Four Seasons Hotel at The Surf Club seçildi. Söz konusu otelin yatırımcıları arasında Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç da bulunuyor.

İLK 5’İN 4’Ü FOUR SEASONS

Peninsula Chicago
Peninsula Chicago

İlk 5’te yer alan diğer oteller ise, Four Seasons Resort Lanai ve Four Seasons Hotel Chicago oldu. Listenin üçüncü sırasında kendisine yer bulurken, ilk 5’te 4 Four Seasons markalı otel olması dikkat çekti.

EN İYİ OTELLER NEW YORK’TA

Uzman ve kullanıcı yorumlarına göre hazırlanan listede, en iyi oteller altın madalya ile ödüllendiriliyor. ABD’de en fazla altın madalya alan şehirler arasında ise 39 madalya ile New York bulunurken, onu 14’er madalya ile Las Vegas ve Los Angeles takip etti.

FOUR SEASONS İSTANBUL

EN İYİ LİSTESİNDE İSTANBUL