ROLAND GARROS 1.GÜN - 24 MAYIS 2009
1.TUR MAÇLARI
CHATRIER Kortu
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Bayanlar Sara Errani (ITA) – Ana Ivanovic (SRB) [8]: 6-7,3-6
2- Tek Erkekler Alexandre Sidorenko (FRA) – Marat Safin (RUS) [20]: 4-6,4-6,4-6
3- Tek Erkekler Wayne Odesnik (ABD) – Gilles Simon (FRA) [7]: 6-3,5-7,2-6,6-4,3-6
4- Tek Bayanlar Anna-Lena Groenefeld (ALM) – Amelie Mauresmo (FRA) [16]: 6-4,6-3
LENGLEN Kortu
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Bayanlar Vitalia Diatchenko (RUS) – Mathilde Johansson (FRA): 2-6,6-2,10-8
2- Tek Erkekler Florent Serra (FRA) – Fernando Verdasco (İSP) [8]: 2-6,1-6,4-6
3- Tek Bayanlar Nadia Petrova (RUS) [11] – Lauren Embree (ABD): 6-1,6-2
4- Tek Erkekler Andy Murray (BBR) [3] – Juan Ignacio Chela (ARJ): 6-2,6-2,6-1
KORT 1
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Erkekler Lleyton Hewitt (AUS) – Ivo Karlovic(HIR) [26]: 6-7,6-7,7-6,6-4,6-3
2- Tek Bayanlar Elena Vesnina (RUS) – Severine Bremond Beltrame (FRA): 6-3,6-3
3- Tek Erkekler Radek Stepanek (ÇEK) [18] – Gaston Glaudio (ARJ): 6-3,6-4,6-1
4- Tek Bayanlar Victoria Azarenka (BLR) [9] – Roberta Vinci (ITA): 6-4,6-2
KORT 2
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Bayanlar Emilie Loit (FRA) – Timea Bacsinszky (İSV): 6-4,4-6,1-6
2- Tek Erkekler Marcel Granollers (İSP) – Josselin Ouanna (FRA): 5-7,6-2,6-3,6-7,1-6
3- Tek Bayanlar Olivia Sanchez (FRA) – Arantxa Rus (RUS): 5-7,6-2,6-3,6-7,1-6
4- Tek Erkekler Ernests Gulbis (LET) – Sam Querrey (ABD): 7-6,6-1,3-6,6-1
KORT 3
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Bayanlar Ioana Raluca Olaru (ROM) – Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) [27]: 3-6,2-6
2- Tek Bayanlar Nuria Llagostera Vives (İSP) – Julie Colin (FRA): 5-7,6-2
3- Tek Erkekler Nicolas Almagro (İSP) [31] – Agustin Calleri (ARJ): 6-4,6-1,6-3
4- Tek Erkekler Federico Gil (POR) – David Ferrer (İSP) [14]: 2-6,4-6,4-6
KORT 6
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Erkekler Denis Gremelmayr (ALM) – Andrey Golubey (KAZ): 3-6,3-6,2-6
2- Tek Erkekler Jan Hernych (ÇEK) – Marin Cilic (HIR) [13]: 0-6,4-6,3-6
3- Tek Bayanlar Yaroslava Shyedova (KAZ) – Kaia Kanepi (EST) [19]: 7-6,3-6,6-2
4- Tek Bayanlar Maria Emila Salerni (ARJ) – Kristina Barrois (ALM): 6-3,1-6,2-6
KORT 7
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Bayanlar Na Li (ÇİN) [25] – Marta Domachowska (POL): 6-4,6-2
2- Tek Erkekler Yen-Hsun Lu (TAY) – Mathieu Montcourt (FRA): 2-6, bıraktı
3- Tek Bayanlar Iveta Benesova (ÇEK) [32] – Julia Goerges (ALM): 7-5,4-1 bıraktı
4- Tek Erkekler Daniel Brands (ALM) – Robert Kendrick (ABD): 7-6,5-7,6-7,6-4,3-6
KORT 17
Başlangıç Saati 12:00
Oynanacak Maçlar
1- Tek Erkekler Dudi Sela (ISR) – Jean-Rene Lisnard (KRD): 6-4,6-3,4-6,6-3
2- Tek Erkekler Peter Polansky (KND) – Philipp Petzschner (ALM): 7-5,2-6,6-7,6-4,3-6
3- Tek Bayanlar Tamira Paszek (AVS) – Gisela Dulko (ARJ): 1-6,3-6
4- Tek Bayanlar Varvara Lepchenko (ABD) – Alla Kudryavtseva (RUS): 3-6,3-6
- Etiketler :
- Haberler