100 milyon euroluk önlem!

Atletico Madrid, Avrupa devlerinin hedefindeki Antoine Griezmann'ın kolay elden çıkmaması için önlem aldı. Madrid ekibi, Griezmann'ı almak isteyen kulüp 100 milyon euroyu gözden çıkarmak zorunda kalacak.

Ntvspor 14.01.2016 - 14:25

100 milyon euroluk önlem!

Antoine Griezmann, Atletico Madrid'deki performansıyla takımının son yıllardaki başarısında kilit rol oynayan isimlerden biri olurken, dev kuluplerin de transfer listesine girdi. Transferdeki başarısıyla dikkat çeken kulüplerden biri olan Atletico Madrid ise oyuncusunun takımdan kolayca ayrılmasının önüne geçmek için harekete geçti. Kırmızı-beyazlı ekip, oyuncunun maaşını artırırken, satın alma opsiyonunu da 80 milyondan 100 milyon euroya çıkardı.

Bu sezon Atletico formasıyla ligde 10, Şampiyonlar Ligi'nde ise 4 gol kaydeden oyuncu da kulübüne Atletico'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu söylerken, aralarında Real Madrid'in de olduğu dev ekiplerle transfer görüşmesi yapmayacağına dair kulüple centilmenlik anlaşması imzaladı.

İspanya medyasında Real Madrid başta olmak üzere PSG, Chelsea ve Bayern Münih'in Griezmann'ı transfer etmek istediği haberleri çıkmıştı.

Sayfa Yükleniyor...