İlişkili Haberler

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-2 berabere kaldıkları Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"Her maça kazanmak için çıkıyoruz" diyen Güneş, "Bugün de oyuncular elinden geleni yaptılar. Arzulu ve istekliydiler. Rakibin ikinci yarıdaki formu ve maçtaki sert oyununa biz uzak kalınca onlara istedikleri alanları bıraktık. Final paslarında çok top kayıpları yaptık." dedi.

2. yarı oyunlarını düzelttiklerini söyleyen başarılı teknik adam, "Pozisyonlar aradık ve bulduk. Önde bastık. Kontrol elimizdeydi. Ama beklenmeyen bir şekilde 2 tane gol yedik. Marcelo'nun sakatlanması hamle şansımızı elimizden aldı. Sonlara doğru gol attık ama daha önce de goller bulabilirdik." ifadelerini kullandı.

"... ONU BECEREMEDİK"

Güneş, "Kapalı takıma karşı da pozisyon bulabileceğimizi biliyorduk. Ancak çıkarken telaşlı olmamızı rakip değerlendirdi. İyi ve tempolu oynuyorlar. Rakibi tebrik ediyorum. 2-2'den önce de sonra da oyun kontrolü bizdeydi. Gol vuruşu ve pas yüzdesi iyi olursa etkili olursun. Onu beceremedik. Pas yüzdemiz düşük kaldı. Bugün 2 puan ve 2 oyuncu kaybettik. Marcelon'nun arka adelesinde sıkıntı var. Tosic'te 1.5 santimlik bir vida yarığı var. Olympiakos maçında oynayıp oynamayacakları belli değil." şeklinde konuştu.

GÜNEŞ'TEN OLYMPİAKOS MAÇI YORUMU 

UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos rövanşını da değerlendiren Şenol Güneş, "Olympiakos maçına da kazanmak için çıkacağız. Kim olursa olsun her maça kazanmak için çıkıyoruz. İnşallah o maçı da kazanacağız." dedi.