"3 yıl değil 10 yıl daha!"

Son günlerde adı Manchester United ile anılan Neymar hakkında Barcelona başkanı Josep Bartomeu bir açıklama yaptı. Bartomeu, Brezilyalı yıldızı bırakmayı düşünmediklerini dile getirdi.

Ntvspor 25.08.2015 - 15:49

"3 yıl değil 10 yıl daha!"

İngiliz basını yaklaşık bir haftadır Manchester United'ın Neymar için dudak uçuklatan bir teklif hazırlığı yaptığını iddia ediyor. 

Gazetelerde yer alan iddialara göre Kırmızı Şeytanlar, Neymar için tam 240 milyon sterlini gözden çıkarmayı düşünüyor. Ancak Barcelona cephesinin Neymar ile yolları ayırma gibi bir düşüncesi yok.

Katalan kulübündeki 3. Yılına giren Brezilyalı oyuncu, geride kalan iki sezonda 92 maçta 54 gol kaydetti ve çok başarılı bir hücum performansı ortaya koydu.

Neymar ile uzun yıllar yola devam etmek istediklerini belirten Barcelona başkanı Josep Bartomeu, Brezilyalı oyuncuyu bırakmak istemediklerini dile getirdi. "Neymar çok genç bir oyuncu. Onun futbol hayatına Barcelona'da nokta koymasını istiyoruz" ifadelerini kullanan Bartomeu, ilerleyen günlerde Neymar'ın sözleşmesi yenilemek için görüşmelere başlayacaklarını açıkladı. Barcelona başkanı; "Neymar ile sadece önümüzdeki 3 yıl değil, 5-10 yıl daha birlikte çalışmak istiyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...