5. GÜN SONUÇLARI

Fransa Açık Tenis Turnuvası'nda 28 Mayıs Perşembe günü oynanan karşılaşmaların sonuçları...

Ntvspor 27.05.2009 - 22:42

Kort Philippe Chatrier
Başlama saati: 12:00


1. Tek bayanlar- 2. tur Marion Bartoli (FRA)[13] - Tathiana Garbin (ITA): 3-6, 5-7

2. Tek erkekler- 2. tur Jose Acasuso (ARG) - Roger Federer (SUI)[2]: 6-7, 7-5, 6-7, 2-6

3. Tek bayanlar- 2. tur Virginia Ruano Pascual (ESP) - Serena Williams (USA)[2]: 2-6, 0-6

4. Tek erkekler- 2. tur Victor Crivoi (ROU) - Gael Monfils (FRA)[11]: 4-6, 3-6, 3-6

Kort Suzanne Lenglen
Başlama saati: 12:00


1. Tek bayanlar- 2. tur Jelena Jankovic (SRB)[5] - Magdalena Rybarikova (SVK): 6-1, 6-2

2. Tek bayanlar- 2. tur Alize Cornet (FRA)[21] - Sorana Cirstea (ROU): 3-6, 2-6

3. Tek erkekler- 2. tur Juan Monaco (ARG) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[9]: 5-7, 6-2, 1-6, 6-7

4. Tek erkekler- 2. tur Sergiy Stakhovsky (UKR) - Novak Djokovic (SRB)[4]: 3-6, 4-6, 1-6

Kort 1
Başlama saati: 12:00


1. Tek erkekler- 2. tur Jeremy Chardy (FRA) - Simone Bolelli (ITA): 6-1, 6-2, 6-3, 4-6, 4-6

2. Tek bayanlar- 2. tur Virginie Razzano (FRA) - A. Medina Garrigues (ESP)[18]: 6-2, 6-2

3. Tek erkekler- 2. tur Paul-Henri Mathieu (FRA)[32] - Pablo Andujar (ESP): 6-2, 6-3, 6-4

4. Tek bayanlar- 2. tur Jelena Dokic (AUS) - Elena Dementieva (RUS)[4]: 6-2, 3-4

Kort 2
Başlama saati: 12:00


1. Tek bayanlar- 2. tur Svetlana Kuznetsova (RUS)[7] - Galina Voskoboeva (KAZ): 6-0, 6-2

2. Tek bayanlar- 2. tur Jill Craybas (USA) - Caroline Wozniacki (DEN)[10]: 1-6, 4-6

3. Tek erkekler- 2. tur Arnaud Clement (FRA) - Christophe Rochus (BEL) : 1-6, 5-7, 6-4, 3-6

4. Tek erkekler- 2. tur Andy Roddick (USA)[6] - Ivo Minar (CZE): 6-2, 6-2, 7-6

5. Çift bayanlar- 1. tur Serena Williams (USA)[5] -Andrea Hlavackova (CZE) Venus Williams (USA)[5] Lucie Hradecka (CZE): 6-1 3-6 6-3

Kort 3
Başlama saati: 12:00


1. Tek erkekler- 2. tur Tommy Robredo (ESP)[16] - Daniel Gimeno-Traver (ESP): 6-4, 6-4, 6-3

2. Tek bayanlar- 2. tur Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) - Viktoriya Kutuzova (UKR): 3-6, 6-3, 6-3

3. Tek erkekler- 2. tur Jurgen Melzer (AUT)[24] - Guillaume Rufin (FRA): 6-2, 7-5, 6-4

4. Çift erkekler- 1. tur Josselin Ouanna (FRA) - Mahesh Bhupathi (IND)[4] Jo-Wilfried Tsonga (FRA) Mark Knowles (BAH)[4]

Kort 4
Başlama saati: 12:00


1. Tek bayanlar- 2. tur Jarmila Groth (AUS) - Mariana Duque Marino (COL): 6-2, 7-6

2. Çift bayanlar- 2. tur Anna-Lena Groenefeld (GER)[11] - Mathilde Johansson (FRA) Patty Schnyder (SUI)[11] Pauline Parmentier (FRA): 6-3, 6-0

3. Çift bayanlar- 2. tur Lucie Safarova (CZE) - Vera Dushevina (RUS) Vladimira Uhlirova (CZE) Anastasia Rodionova (AUS): 2-6, 1-6

4. Çift bayanlar- 2. tur T.B.D. - Maria Kirilenko (RUS)[8] Flavia Pennetta (ITA)[8]: 1-6, 1-6

Kort 5
Başlama saati: 12:00


1. Tek erkekler- 2. tur Martin Vassallo Arguello (ARG) - Igor Andreev (RUS)[25]: 4-6, 6-1, 5-7, 7-5, 3-6

2. Çift bayanlar- 2. tur Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) - Iveta Benesova (CZE) Francesca Schiavone (ITA) Barbora Zahlavova Strycova (CZE): 6-3, 6-3

3. Çift erkekler- 1. tur Johan Brunstrom (SWE) - Igor Andreev (RUS) Jean-Julien Rojer (AHO) Evgeny Korolev (RUS): 6-1, 6-1

Kort 6
Başlama saati: 12:00


1. Tek erkekler- 2. tur Andreas Seppi (ITA) - Maximo Gonzalez (ARG): 6-7, 3-6, 3-6

2. Tek erkekler- 2. tur Leonardo Mayer (ARG) - Tommy Haas (GER): 3-6, 3-6, 6-7, 6-3, 6-4

3. Tek bayanlar- 2. tur Samantha Stosur (AUS)[30] - Yanina Wickmayer (BEL): 6-3, 4-6, 6-4

4. Çift erkekler- 1. tur Robby Ginepri (USA) - Bob Bryan (USA)[2] Robert Kendrick (USA) Mike Bryan (USA)[2]: 5-7, 4-6

Kort 7
Başlama saati: 12:00


1. Tek bayanlar- 2. tur Alexa Glatch (USA) - Lourdes Dominguez Lino (ESP): 6-7, 5-7

2. Tek erkekler- 2. tur Juan Martin Del Potro (ARG)[5] - Viktor Troicki (SRB): 6-3, 7-5, 6-0

3. Tek erkekler- 2. tur Andreas Beck (GER) - Marc Gicquel (FRA): 4-6, 7-6, 6-7, 5-7

4. Tek bayanlar- 2. tur Mariya Koryttseva (UKR) - Agnieszka Radwanska (POL)[12]: 1-6, 4-6

Kort 8
Başlama saati: 12:00


1. Çift erkekler- 1. tur Jamie Murray (GBR) - Leos Friedl (CZE) Pavel Vizner (CZE) David Skoch (CZE): 3-6, 2-6

2. Çift erkekler- 1. tur Simon Aspelin (SWE) - Feliciano Lopez (ESP) Paul Hanley (AUS) Fernando Verdasco (ESP): 6-4, 6-4

3. Çift bayanlar- 2. tur Maret Ani (EST) - Vania King (USA)[13] Kaia Kanepi (EST) Monica Niculescu (ROU)[13] : 0-6, 2-6

4. Çift erkekler- 1. tur David Ferrer (ESP) - Ivo Karlovic (CRO) Daniel Gimeno-Traver (ESP) Lovro Zovko (CRO): 6-2, 7-5

Kort 9
Başlama saati: 12:00


1. Çift bayanlar- 2. tur Olga Savchuk (UKR) - Su-Wei Hsieh (TPE)[9] Tiantian Sun (CHN) Shuai Peng (CHN)[9]: 3-6, 0-6

2. Çift erkekler- 1. tur Jeff Coetzee (RSA)[11] - Jaroslav Levinsky (CZE) Jordan Kerr (AUS)[11] Igor Zelenay (SVK): 6-1, 4-6, 1-6

3. Karışık çiftler Chia-Jung Chuang (TPE) - Su-Wei Hsieh (TPE) Christopher Kas (GER) Ashley Fisher (AUS): 4-6, 6-3, 0-1

4. Karışık çiftler Virginie Razzano (FRA) - Cara Black (ZIM)[2] Jeff Coetzee (RSA) Leander Paes (IND)[2] : 3-6, 3-6

Kort 10
Başlama saati 12:00


1. Çift bayanlar- 2. tur Zi Yan (CHN)[16] - Klaudia Jans (POL) Jie Zheng (CHN)[16] Alicja Rosolska (POL): 6-2, 6-4

2. Çift erkekler- 1. tur Marcel Granollers (ESP) - Philipp Petzschner (GER) Santiago Ventura (ESP) Alexander Peya (AUT): 6-1, 7-6

3. Karışık çiftler Severine Bremond Beltrame (FRA) - Julie Coin (FRA) Robert Lindstedt (SWE) Nicolas Mahut (FRA): 6-3, 6-3

4. Karışık çiftler Alisa Kleybanova (RUS) - Zi Yan (CHN)[7] Bruno Soares (BRA) Nenad Zimonjic (SRB)[7]: 7-5, 4-6, 1-0

Kort 11
Başlama saati: 12:00


1. Çift bayanlar- 2. tur Julie Ditty (USA) - Kveta Peschke (CZE)[2] Maria-Emilia Salerni (ARG) Lisa Raymond (USA)[2]: 1-6, 1-6

2. Çift erkekler- 1. tur Eric Butorac (USA) - Michael Kohlmann (GER) Scott Lipsky (USA) Alexander Waske (GER): 4-6, 2-6

3. Karışık çiftler Lisa Raymond (USA)[3] - Rennae Stubbs (AUS) Marcin Matkowski (POL)[3] Ross Hutchins (GBR): 6-2, 6-2

4. Karışık çiftler Raquel Kops-Jones (USA) - Nadia Petrova (RUS)[4] Eric Butorac (USA) Max Mirnyi (BLR)[4]: 1-6, 4-6

Kort 14
Başlama saati: 12:00


1. Çift erkekler- 1. tur Rik De Voest (RSA)[14] - Yen-Hsun Lu (TPE) Ashley Fisher (AUS)[14] Frank Moser (GER): 6-2, 6-2

2. Çift erkekler- 1. tur Daniel Nestor (CAN)[1] - Lucas Arnold Ker (ARG) Nenad Zimonjic (SRB)[1] Horacio Zeballos (ARG): 6-3, 6-4

3. Çift erkekler- 1. tur Fabio Fognini (ITA) - Petr Pala (CZE) Teimuraz Gabashvili (RUS) Radek Stepanek (CZE): 6-7, 6-2, 6-4

4. Karışık çiftler Elena Vesnina (RUS)[6] - Stephanie Cohen-Aloro (FRA) Daniel Nestor (CAN)[6] Thierry Ascione (FRA): 6-2, 6-1

Kort 16
Başlama saati: 12:00


1. Çift bayanlar- 2. tur Severine Bremond Beltrame (FRA) - Victoria Azarenka (BLR)[12] Julie Coin (FRA) Elena Vesnina (RUS)[12] : 2-6, 0-6

2. Çift bayanlar- 2. tur Daniela Hantuchova (SVK)[7] - Ekaterina Makarova (RUS) Ai Sugiyama (JPN)[7] Arantxa Parra Santonja (ESP) : 6-2, 6-2

3. Çift erkekler- 1. tur Mathieu MontKort (FRA) - Lukasz Kubot (POL)[9] Edouard Roger-Vasselin (FRA) Oliver Marach (AUT)[9]: 4-6, 6-4, 2-6

4. Çift erkekler- 1. tur Simone Bolelli (ITA) - Sebastien Grosjean (FRA) Andreas Seppi (ITA) Nicolas Lapentti (ECU): 6-4, 7-6

5. Karışık çiftler Dominika Cibulkova (SVK) - Sybille Bammer (AUT) Filip Polasek (SVK) Lukasz Kubot (POL): 6-7, 6-2, 0-1

Kort 17
Başlama saati:12:00


1. Tek bayanlar- 2. tur Petra Martic (CRO) - Aleksandra Wozniak (CAN)[24]: 3-6, 3-6

2. Tek bayanlar- 2. tur Melinda Czink (HUN) - Sybille Bammer (AUT)[28]: 4-6, 6-3, 10-8

3. Tek bayanlar- 2. tur Kateryna Bondarenko (UKR) - Olivia Rogowska (AUS): 4-6, 7-5, 7-5

4. Tek erkekler- 2. tur Philipp Kohlschreiber (GER)[29] - Juan Carlos Ferrero (ESP): 6-4, 2-6, 6-4, 6-7, 6-3

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...