7 koldan Kartal'a hücum

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 futbolcularına teklif geldiğini açıkladı. Çebi futbolun patronunun Şenol Güneş olacağını da vurgularken, 3 bölgeye transfer için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Ntvspor 15.06.2015 - 11:37

7 koldan Kartal'a hücum

Basın mensupları ile yaptığı sohbette siyah beyazlı takım ile ilgili soruları cevaplayan Çebi, "Pedro Franco, Tolgay Arslan, Jose Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup ve Ersan Gülüm'e transfer teklifleri var. Bu futbolcular için farklı kulüpler kapımızı çaldı. 5 ila 15 milyon Euro arası teklif aldık. Bu takımın bir değeri var." şekliden konuştu.

Futbolun patronunun bundan sonra Şenol Güneş olacağını söyleyen Çebi, “Hocamızın Beşiktaş’a hazır geldiğini görmek bizi çok mutlu etti. Kulüpteki profesyonellik Şenol Güneş hocamızla devam edecek. Şenol Güneş ile güzel günler göreceğimize inanıyorum. Bu yıl eskiye göre daha gayretli bir profesyonelleşme izlenecek. Bunun dizaynını da Şenol Güneş ile birlikte yapacağız. A takımdan sorumlu arkadaşımız Mete Vardar, tecrübelerini hocamıza anlattı. Güneş de mevcut ekip ile çalışacağını, ancak zaman içinde değişiklikler olabileceğini aktardı.  Ayrıca stat konusunu da masaya yatırdık. Hocamızın ‘Bir yer belirleyelim ve stadımız yapılana kadar orada oynayalım. Başakşehir ya da Ankara olsun ama o stadın adını koyalım' diyor. Şenol Hoca İstanbul’u tercih ediyor. Atatürk Olimpiyat Stadı’na ise futbolcular ve teknik heyet soğuk bakıyor" ifadelerini kullandı.

Transfer çalışmalarına da değinen Çebi," Tosic dışında anlaştığımız bir futbolcu henüz yok. Araştırmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Sağ bek, stoper ve hücum hattının solu için çalışmalarımız devam ediyor. Kamp öncesi transferleri tamamlamaya çalışacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...